השירותים שלנו
- כיול מסך -

כיול מסך מקצועי

 • כיול לפי הָתֶקֶן מוודא צבעוניות נכונה ומדוייקת

 • כל המסכים המכוילים יציגו את אותה הצבעוניות. תוכלו לעבור מעמדה אחת לשנייה ולהמשיך להנות מצבעוניות אחידה

 • הכיול מגדיל את הסיכוי שגם הלקוחות הלא מכויילים שלכם יחוו צבעוניות דומה לזו שאתם רואים במסך שלכם. כולל על הניידים 

 • מסך המכוייל לפי הָתֶקֶן מציג צבעוניות המתאימה לתקינה בן לאומית

 • הָתֶקֶן מכייל בתי דפוס, מערכות עיתונים, מעבדות פוטו מובילות, טקסטיל, משרדי פרסום... הכיול של הָתֶקֶן מתאים כל התעשיות בארץ.

 • כל התוכנות יציגו צבעוניות זהה - פוטושופ, אילוסטרטור, אינדזיין, אקרובט, קורל דרו, דוינצי, פרמייר...

 • ניתן לדמות סוגי תצוגה ודפוס שונים על המסך שלכם - כרומו, נטול עץ, עיתון, טאבלט, סלולרי, קולנוע, שידור...

 • הכיול מאפשר חיסכון של הרבה נסיונות דפוס וצבע

 • הכיול מאפשר למקסם את ההשקעה במסך איכותי. מקבלים את המקסימום בעבור הכסף שמושקע

 • הכיול מאריך את חיי המסך בצורה משמעותית

 • לקוחות בכיול שנתי - תקבלו את תו הָתֶקֶן שלנו. תוכלו לשים אותו באתר שלכם כדי שהלקוחות ידעו שאתם עובדים עם מסך מכוייל ושאפשר לסמוך על הצבעוניות שאתם מספקים.

כיול מסך לוידאו

 • בוידאו יש תקנים ומוניטורים השונים לחלוטין מהצרכים של צלמים או מעצבים. אנו מכיילים מסכי EIZO, מוניטורים מקצועיים ואפילו טלויזיות לפי תקני REC709 ו DCI. כמו כן אנו מכיילים מסכי מחשב לרגילים כדי שיציגו צבעוניות דומה למוניטורים התקניים.

 • כיול לוידאו מאפשר לכל מי שעובד בצורה מקצועית, להעביר את הצבע המדוייק ללקוחות שלו.

Video Editing

כיול מסך לדפוס

אתם עובדים מול מעבדה מקצועית ורוצים להגיע לצבעוניות של ההדפסים?

רוצים לחסוך שעות של עבודה? רוצים להראות ללקוח איך ייצא בהדפסה?

כעת אנו מציעים התאמה מול הדפסה. כל שאליכם לעשות הוא להדפיס תמונות מוגדלות שלכם ואנו כבר נגיע עם המסך לצבעוניות הנדרשת.​

כמובן שאם אתם עובדים מול מעבדה עם הסמכת הָתֶקֶן, החיים שלכם יהיו הרבה, הרבה יותר קלים.

Printing Service

מעוניינים בכיול מסך?

שאלות נפוצות על כיול מסכים

המסך מגיע מכוייל?


לא. מסכים לא יכולים להיות מכויילים מהקופסא כל אף אחד לא מכיר את הצרכים שלנו. כאשר אנו מקבלים את המסך, צריך לכוון את התאורה שלו, את טמפרטורת הלבן ואת הגמה לפי הצרכים ותנאי העבודה הספציפיים שלנו. רק אז ניתן לכייל את המסך באמצעות ציוד מקצועי (אין כזה דבר לכייל בלי ציוד שקורא צבע)
כמה פעמים צריך לכייל?


תלוי. כל מסך מתיישן בצורה אחרת. גם מסכים זהים במודל ובשנת הייצור מתיישנים בצורה שונה. לדוגמה בקיר מסכים ניתן לראות אחרי שנה מסך אחד יותר צהוב מהאחרים... כדי למנוע את התופעה הזו יש לכייל וכך לחזור לצבעוניות מדוייקת ואחידה למסכים טובים ולצרכים חובבניים, ניתן להסתפק בכיול פעם בשנה. למסכים טובים ולצרכים מקצועיים יש לכייל בכל רבעון ולפני עבודות קריטיות.
אפשר לכייל מסך בלי תוכנה וחומרה יעודיים?


לא. במהלך הכיול תוכנה צבע מקצועית מאפיינת את צבעי המסך באמצעות קולורימטר (מכשיר מודד צבע) ובונה פרופיל. הפרופיל הוא תיאור של התנהגות הצבע של המסך. זו הדרך היחידה שתוכנות מקצועיות כמו פוטושופ ופרמייר יכולות להציג צבעוניות מדוייקת. לא ניתן לבנות פרופיל מדוייק בלי תוכנה וציוד. ככול שהציוד (תוכנה וחומרה) יותר איכותיים, ככה הפרופיל יותר מדוייק ותצוגת הצבע נכונה יותר.
אפשר לכייל כל מסך?


תלו בפאנל של המסך: מסך עם פאנל TN מציג תאורה שונה בחלק העליון ובחלק התחתון של המסך ולכן חבל להתאמץ בכלל. הכיול לא יהיה איכותי מסך עם פאנל IPS שהוא הרבה יותר איכותי. פאנל כזה אמנם לא מבטיח איכות אבל לפחות מאפשר לכייל. איך יודעים איזה פאנל יש למסך שלי? חפשו בגוגל ״שקופית בדיקת מסכים של מישל״. אם תמונות הילדים למעלה ולמטה לא דומים - יש לכם מסך שלא מתאים לכיול.
לרכוש ״ספיידר״ או להזמין כיול?


תלוי ברמת המשתמש ובצרכים אם אתם טכניים ועבודת הצבע שלכם לא חייבת להיות מדוייקת - אפשר לרכוש מכשיר כיול ולנסות לכייל לבד אם עבודת הצבע שלכם חשובה אותם לא טכניים או שאין לכם זמן ללמוד להתעסק עם זה - הזמינו מכייל מנוסה. הערה חשובה - הרבה פעמים הבעייה לא נובעת מהכיול אלא מהגדרות צבע לא נכונות. כשאני מגיע לכייל, אני מוודא שההגדרות בפוטושופ, לייטרום וכל יתר תוכנות הגרפיקה, מתואמות ומתאימות לצרכים שלכם.
למי מתאים כיול מסך?


לכל אחד שעובד עם צבע וחשוב לו לראות צבעוניות נכונה על המסך
מסך מומלץ


אני נותן תמיכה למסכים של איזו. זו החברה היחידה למסכים מקצועיים שיש לה נציגות בארץ. חפשו בגוגל איזו ישראל ותבחרו מסך גרפי (מסכים עסקיים לא מומלצים לעבודת צבע ). בכל מקרה של שאלה - אתם מוזמנים להתקשר אלי

חושבים על מסך מקצועי?

פרטים טכניים לכיול מסך

 • הכיול כולל: התקנת תוכנת כיול, כיוון כל בקרות המסך, כיול מקצועי לפי הצרכים של הלקוח, התאמה של כל התוכנות הרלוונטיות, הדרכת צבע בסיסית

 • סרגלי התקן - במתנה

 • אחריות - שלושה חודשים ממועד הכיול